Lähetä meille palautetta

Hallituksen kokoonpano toimikauden 2019 loppuun


Puheenjohtaja
Suntio Raine 044 090 7302 suntio.raine@gmail.com
Jäsenet
Tepponen Hannu 050 529 8373 tepponenh@gmail.com
Korpela Tapani 050 328 0661 tapani.korpela@gmail.com
Arola Mika 044 7022 111 mika.arola@kotka.fi
Lommi Ossi 040 510 6753 ossi.lommi@gmail.com
Rytkölä Pekka 050 960 0568 pekkataatto@gmail.com

Varajäsenet
Järviö Pentti 040 532 5500 pena.jarvio@gmail.com
Miettinen Marjatta (sihteeri) 0400 678 012 miettinen.marjatta@gmail.com
Leander Ari 044 236 3593 ari.leander@gmail.com
Ovaska Petri 050 558 5674 petri@ovaska.info

 

Hallituksen kokoonpano toimikauden 2018 loppuun


Puheenjohtaja:
Suntio, Raine 044 090 7302 suntio.raine@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Järviö, Pentti 040 532 5500 pena.jarvio@gmail.com

Jäsenet
Arola, Mika 044 7022 111 mika.arola@kotka.fi
Lommi, Ossi 040 510 6753 ossi.lommi@gmail.com
Rytkölä, Pekka 050 960 0568 pekkataatto@gmail.com

Varajäsenet
Korpela, Tapani 050 328 0661 tapani.korpela@gmail.com
Tepponen, Hannu 050 529 8373 tepponenh@gmail.com
Miettinen, Marjatta (sihteeri) 0400 678 012 miettinen.marjatta@gmail.com

 

Laskutus, kirjanpito ja osakastietojen ylläpito

Kaikki laskutukseen ja kirjanpitoon liittyvät asiat hoitaa AH- laskenta/Taru Turunen,
puh 040 8697370, e-mail: taru.turunen@ah-laskenta.fi

Vesihuolto-osuuskunnan jäsenen tulee välittömästi ilmoittaa kaikki kiinteistötiedoissa (kiinteistön myynti/osto, laskutusosoitteet jne) tapahtuneet muutokset Taru Turuselle.

Kotisivujen ylläpito

Susanna Korpela, email: suskukoo83@gmail.com

Huolto

Ensisijainen yhteydenotto ongelmatilanteissa:

Tmi Timpan Touhut, Timo Pilhjerta, puh: 044 5304 760

Vesi- ja viemäriongelmat:

HAMINAN LVI-PALVELUT:
Marko Penttilä
Koivistonkatu 6, 49400 Hamina
Puh.: 045 1724339

Sähkölaiteongelmat:

FECTECH
Timo Holanti
Korjaamotie 11 49400 Hamina
Puh: 0400 757 717
timo.holanti@fectech.fi

AJANKOHTAISTA

23.4.2019
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

12.3.2019
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

1.2.2019
Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

HUOLTO

Vesi- ja viemärijärjestelmän tai pumppaamojen tarvitsemat huolto- ja korjaustoimenpiteet tilataan Timo Pilhjertalta/ Tmi Timpan Touhut .puh. 044 530 4760,

e-mail: timpantouhut@hotmail.fi

Timo Pilhjerta tarkistaa tilanteen ja tilaa sen jälkeen tarpeelliset korjaustyöt.  Vesihuolto-osuuskunnan jäsenet eivät tilaa mitään korjaustöitä suoraan Suurpää Oy:ltä.

ILMOITA MITTARILUKEMA

Scroll to top